Вітаю Вас Гость | RSS
До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом документів до 1-го класу припиняється 31.05.2018! Після 15.06.2018 батьки мають право подати заяви на вільні місця.

Меню
Друзі сайту

Педагогічна преса

Національна дитяча гарача лінія

Категорії розділу
Новини [495]
Анонси [53]
Рік дитячої творчості [2]
Рік Тараса Шевченка [7]
Літній табір 2014 [9]
Національно-патріотичне виховання [39]
Пам'ятні дати [6]
На допомогу батькам [11]
На допомогу учням [3]
На допомогу колегам [4]
Просвіта [32]
2017 рік - Рік Японії [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЛОЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЛОЗІВСЬКОЇ МСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

31.12.2015

м.Лозова

№ 256-о

Про заходи щодо запровадження

Закону України «Про доступ до

публічної інформації» у Лозівському ліцеї №4

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», на підставі п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження Лозівської міської ради від 06.05.2011 року № 154 «Про заходи щодо запровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації»,

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальною особою Лозівського ліцею №4 для забезпечення доступу запитувачів до інформації та за оприлюднення інформації, визначеної частиною 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», заступника директора з навчально-виховної роботи Корнієнко О.В. (надалі - відповідальна особа).

2. Визначити:

2.1. спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, для прийняття інформаційних запитів кабінет № 23-А будівлі закладу (м.Лозова, мікрорайон 4, буд. 45);

2.2. телефонний номер 0(5745)7-18-13 для прийняття запитів на інформацію, поданих в усній формі;

2.3. електронну адресу lizey4@ukr.net для прийняття запитів на інформацію, поданих в електронній формі, та надання на них відповідей.

2.4. забезпечити надання та оприлюднення публічної інформації (у визначеному порядку), що створюється, отримана або знаходиться у закладі за погодженням з відповідальною особою.

3. Інженеру-електроніку Лещенко А.В. розробити структуру розділу сторінки щодо публічної інформації на офіційному веб-сайті ліцею №4 Лозівської міської ради.

До 15.01.2016 р.

4. Затвердити форму запиту на інформацію та інструкцію щодо подання та розгляду запиту на інформацію у Лозівському ліцеї №4 та її виконавчих органах (додаток 1,2).

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею №4 В.І.Шалімова

З наказом ознайомлені:

Заступник директора з навчально-виховної роботи О.В.Корнієнко

Інженер-електронік А.В.Лещенко

Додаток 1

до наказу Лозівського ліцею №4

від 31.12.2015 № 256-о

Директору Лозівського ліцею №4 Лозівської міської ради ___________________________

64604, м.Лозова, мікрорайон4, буд 45

Тел. 0(5745)7-18-13

lizey4@ukr.net

_______________________

(прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача інформації, поштова адреса або адреса електронної пошти, номер засобу зв’язку)

З А П И Т

на інформацію

Відповідно до статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені (повідомити мене)

__________________________________________________________

(вказується загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо)

«____» _______________ 20 __ року __________________________

(підпис запитувача інформації)

Додаток 2

до наказу Лозівського ліцею №4

від 31.12.2015 № 256-о

ІНСТРУКЦІЯ

щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

1. Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

3. У верхньому правому куті запиту на інформацію запитувач зазначає розпорядника інформації, у володінні якого знаходиться інформація, його поштова адреса, номер засобу зв'язку.

4. У запиті на інформацію запитувач вказує своє прізвище, ім'я та по батькові (найменування), поштову адресу, або адресу електронної пошти, номер засобу зв'язку (якщо наявний), зазначає загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

5. Розпорядник інформації надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'ятьох робочих днів з дня отримання запиту.

6. Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

7. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

8. Інформація на запит, поданий в усній формі, надається у зручній для запитувача формі, але, як правило, у письмовому вигляді.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Погода
Опитування
Що на нашому сайті є для вас найбільш цікавим?
Всього відповідей: 157
Знайшли помилку?
Система Orphus
Виділіть помилку мишкою
та натисніть Ctrl+Enter
Архів записів