Вітаю Вас Гость | RSS


Меню
Друзі сайту

Педагогічна преса

Національна дитяча гарача лінія

Категорії розділу
Новини [435]
Анонси [48]
Рік дитячої творчості [2]
Рік Тараса Шевченка [7]
Літній табір 2014 [9]
Національно-патріотичне виховання [25]
Пам'ятні дати [5]
На допомогу батькам [11]
На допомогу учням [2]
На допомогу колегам [4]
Просвіта [25]
2017 рік - Рік Японії [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Склад

державної атестаційної комісії для проведення

державної підсумкової атестації учнів 9-х класів

за курс базової загальної середньої освіти

Лозівського ліцею № 4 Лозівської міської ради Харківської області

у 2016/2017 навчальному році



Назва предмета та форма ДПА

Клас

Склад комісії

Посада голови комісії;

предмети, які викладають члени комісії

Українська мова (диктант)

9-А

Голова комісії:

Проніна М.А.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

Панкратова Т.М.

Мартинюк О.А.

Українська мова та література

Українська мова та література

Математика

Голова комісії:

Гляненко Л.І.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

Прокопець В.Г.

Бобрицька Н.І.

Математика

Математика

Історія України

Голова комісії:

Гляненко Л.І.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

Шевченко О.Г.

Лелеко М.С.

Історія

Історія

Українська мова (диктант)

9-Б

Голова комісії:

Закалюжний В.В.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

Корнієнко О.В.

Дворник Н.Ф.

Українська мова та література

Українська мова та література

Математика

Голова комісії:

Закалюжний В.В.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

Прокопець В.Г.

Добня С.О.

математика

математика

Історія України

Голова комісії:

Закалюжний В.В.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

Шевченко О.Г.

Костенко Н.В.

Історія

Географія

Українська мова

(диктант)

9-В

Голова комісії:

Гляненко Л.І.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

Панкратова Т.М.

Котляр В.Л.

Українська мова та література

Українська мова та література

Математика

Голова комісії:

Ступка Н.Є.

Заступник директора з виховної роботи

Члени комісії:

Прокопець В.Г.

Сичова Г.В.

математика

математика

Історія України

Голова комісії:

Ступка Н.Є.

Заступник директора з виховної роботи

Члени комісії:

Шевченко О.Г.

Артюхова М.О.

Історія

Географія

Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода
Опитування
Що на нашому сайті є для вас найбільш цікавим?
Всього відповідей: 130
Знайшли помилку?
Система Orphus
Виділіть помилку мишкою
та натисніть Ctrl+Enter
Архів записів